קורס טייס של חיל האוויר – כל אחד יכול?

קורס טייס של חיל האוויר – כל אחד יכול?

 

השבוע יקבלו למעלה מ-160 חניכי קורס הטייס את הכנפיים והדרגות, יעלו על מגרש המסדרים ויפליאו במפגן אוירי. 5 נשים ביניהם – כבוד !

אין ישראלי שלא שואף שילדיו יהיו יום אחד בין הטייסים הללו.

אז זהו שאם עוקבים אחרי הנתונים האישיים שהחניכים הביאו איתן לקורס, רואים שהכל עניין של תשתיות. כן, כן תשתית ראויה במתמטיקה, תשתית ראויה בהרגלי למידה, תשתית ראויה במשמעת עצמית, תשתית ראויה בהבנה טכנולוגית, בקיצור: תשתית ראויה!
אין זה סוד שיש בעיה במערכת החינוך בארץ כולה ובאילת בפרט. לכן הורים שיש להם את המודעות לחשיבות של הקניית כל אותם יסודות חשובים, מחפשים פתרונות במסגרות א-פורמליות. המכללה הטכנולוגית, שמה את הדגש על מקצועות היסוד. אנגלית, מתמטיקה והבנת הנקרא. במכללה מציעים לילדים ולנוער כל מה שביה"ס לא מציע: עבודה בקבוצות קטנות, התקדמות בקצב אישי, איתור ואיבחון פערים ע"י ניתוח טעויות, עידוד חשיבה יצירתית ומתן לגיטימציה לדרכי פתרון אישיות והכי חשוב במחיר הוגן וידידותי!
במכללה הטכנולוגית לא יגידו לתלמיד "אבל לא פתרת כמו שלימדתי", להיפך, אם הפתרון נכון והדרך היתה יצירתית וייחודית-יעודדו וישבחו ולא ינזפו ו"יכסחו" בניקוד מבחניו.
והתוצאות לא מאחרות להגיע: תלמידים משפרים הישגיהם, מתמלאים בבטחון עצמי ומעיזים לחלום רחוק. כך מגיעים לקורס טייס!

הפעם נגענו רק בחטיבה אחת. בחטיבות הגרפיקה והעיצוב, בחטיבת הסמכות מיקרוסופט לטכנאים ולמנהלי רשתות ובחטיבת התיכנות, בפעם אחרת.
והיות שהיעוץ הוא חינם, אז כל מה שצריך הוא להתקשר ל:
08-6317011 או 050-2444429 ולתאם פגישה.